Jdi na obsah Jdi na menu
 


Manikúra

 Manikura - krásné a pěstěné nehty

Ruka je náš cenný nástroj a přitom je první vystavena nebezpečí, zašpinění a nákaze. Ačkoliv je jednou z nejnamáhanějších částí našeho těla, často na ně zapomínáme. Jedny z prvních pohledů patří právě našim rukám a nehty jsou jejich přirozenou ozdobou. Čisté a upravené ruce jsou součástí estetického vzhledu nejen u žen, ale také u mužů a dětí. Pokud nemáte od přírody nehty bez chybičky, je na čase s tím začít něco dělat.Proto je důležité o přirozené nehty pečovat  pravidelnou manikurou.

Po základní manikúře můžeme pokračovat v další péči, která je již zaměřena na péči o ruce. Obsahuje peeling a masku na ruce, včetně parafínového zábalu.

 

 

nehty.jpg

 

 

 

P-Shine

Pro zdraví Vašich přírodních nehtů a s tím související jejich svěží vzhled máme pro Vás připraven P–shine. Ať máte roztřepené, lámavé či nerostoucí nehty, P-Shine jim navrátí jejich zdravý vzhled. Při tomto druhu ošetření dochází k regeneraci a vyživení Vašich nehtů - po aplikaci mají vysoký lesk a vypadají skvěle.

Kúra podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů. Hlavními složkami P-shinu je včelí pyl (ten je bohatým zdrojem minerálních prvků, bílkovin, cukrů a mastných kyselin) a křemičitá hlinka, které se nanášejí na nehet speciální leštičkou a zalešťují se. Na nehtu se vytvoří ochranná vrstva, která nehet vyživuje. Rozdíl je viditelný ihned po první aplikaci, nehet získá velmi vysoký lesk. Tato ochranná vrstva se musí pravidelně do 14-ti dnů doplňovat, aby bylo docíleno zlepšení kvality Vašich přírodních nehtů.

 

A co muži?

P-Shine není určen jen pro ženy. Je to regenerace nehtů vhodná i pro muže, protože také mužům poslední dobou stále více záleží na upraveném vzhledu rukou. P-Shine je pro ně přirozenou metodou péče o nehty.

 


                                      

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Nehtové studio