Jdi na obsah Jdi na menu
 


Modeláž nehtů

Nehtový design provádíme profesionální nehtovou kosmetikou Platinum

 

Přání mít krásné dlouhé nehty má snad každá z nás

 

Ať už je příčina špatně vypadajících nehtů jakákoliv, máte dvě řešení:

 

1. Můžete si pěstovat přirozené nehty pomocí speciálních výživných produktů a těšit se z každého pozitivního výsledku, kterého za čas dosáhnete. Musíte ale počítat s tím, že tato procedura vyžaduje mnoho trpělivosti, neboť výsledky se dostaví za dlouhé měsíce. 

2.   Pokud ovšem nechcete na nic čekat nebo nemáte dostatek volného času a zručnosti, na péči o přirozené nehty, můžete si nechat aplikovat nehty umělé. Dobře vymodelované vypadají zcela přirozeně a nejsou náročné na čas ani domácí péči.

 

Nehtová modeláž trvá přibližně 1 - 2 hodiny, dle kvality a tvaru Vašich nehtů, proto je potřebné, aby jste si vymezila dostatek času. Pokud jste umělé nehty nikdy neměla, je dobré začít s nehty krátkými a dodržovat rady manikérky, která Vám během modeláže, vše potřebné vysvětlí.

 

Nehtový design prováním profesionální nehtovou kosmetikou Platinum. Modelace nehtů je prováděna třífázovými gely a vytvrzována UV zářením pod speciální lampou. Tato úprava je zakončena různými druhy lakování, dle současných trendů, včetně zdobení dle Vašeho přání.

 

 

                                           

 

 

Náhledy fotografií ze složky Nehtové studio